Kontakt

Cermag Construction Sp. z o.o

ul. Robotnicza 72e 53-608 Wrocław
tel.:
+48 71 782 00 28
e-mail:
biurocc@cermag.com.pl
NIP:
PL 897 173 13 77
Regon: 020563880
KRS: 0000285401
Miejsce zarejestrowania: Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej
Kapitał zakładowy:
331 000, 00 złotych w całości wniesiony
Numer konta:
: Deutsche Bank Polska SA
34 1910 1048 2785 9331 5957 0001 – rachunek PLN
Artur Wawszczyk - Prezes Zarządu
 tel. +48 71 782 00 28 
 gsm.: +48 608 333 527
 e-mail: awawszczyk@cermag.com.pl
Kamil Kaczkowski  - Wiceprezes
 tel. +48 71 782 00 28 
 gsm.: +48 608 333 501
 e-mail: kkaczkowski@cermag.com.pl
Agnieszka Kartkowska - Asystentka Zarządu
 tel.: +48 71 782 00 28 
 gsm.: +48 608 333 520
 e-mail: akartkowska@cermag.com.pl
Mariusz Kubis - Kierownik kontraktu
 gsm.: +48 608 333 554
 e-mail: mkubis@cermag.com.pl
Krzysztof Mirek - Kierownik kontraktu | rejon śląski
 gsm.: +48 608 333 515
 e-mail: kmirek@cermag.com.pl
Dariusz Warias - Kierownik kontraktu
 gsm.: +48 607 333 378
 e-mail: dwarias@cermag.com.pl

Pokaż Cermag Construction na większej mapie

Formularz kontaktowy






Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość